E-poe vasakpoolsest menüüst leiate endale meelepärased tooted. Iga toote juurde on lisatud hind ja laoseis. Juhul kui olete leidnud sobiva toote lisage see ostukorvi. Ostukorvis saate muuta kauba kogust, kaupa ostukorvist kustutada ja esitada tellimust. Kontrollige alati üle ostukorvis olevad tooted, vajadusel tehke muudatused ja uuendage oma ostukorv. Tellimuse esitamiseks täitke kontaktandmete väljad ning valige sobiv paki kättesaamise viis. Tellimuse vormistamisel, saate tellimuse kinnituse automaatselt ka oma e-postkasti. Seejärel tasuge tellimuse kinnitusel olev kogusumma (sisaldab ka saatekulu) teile sobivas (interneti)pangas. Tellimus ei jõustu enne, kui olete tasunud kogumaksumuse koos saatekuluga! Tellimus kehtib 7 päeva. Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 4 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest.

Tasumine
Kaupade eest palume tasuda ettemaksuna. Kõik e-poes toodud hinnad on eurodes. Tellitud kauba eest saab tasuda Kriibus-Kraabus OÜ arveldusarvele EE232200221053851030 pangaülekandega või internetipangas. Maksekorralduse täitmisel kirjutage selgituse väljale kindlasti oma tellimuse number.

Kauba kättetoimetamine
Omniva lihtmaksikiri (enne tellimuse kinnitamist võtke palun meiega ühendust, et teada saada, kas tellimust on võimalik saata maksikirjaga), Omniva tähitud maksikiri, Omniva pakiautomaat, SmartPosti pakiautomaat ja Raplas (eelneval kokkuleppel) kauba kättetoimetamine teenustasuta. Tarnehinnad lisanduvad ostukorvis ja lähtuvalt tarnija hinnakirjale.

Tellimuse tagastamine
Tellijal on õigus tagastada tellitud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Enne kauba tagastamist võtke meiega ühendust. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Tagastatud kauba eest makstakse raha tagasi samale kontole, millelt tellimuse eest maksti. Raha tagastatakse kuni 14 päeva jooksul. NB! Saatmiskulu ei kuulu tagastamisele ja kaup tagastatakse ostja kulul.

Turvalisus
Tellija isikuandmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ega avaldata kolmandatele isikutele.